Jsme už čtvrťáci, co umí vzít za práci…

4.B.jpg

V letošním roce navštěvuje naši třídu 29 žáků – 14 kluků a 15 holčiček.

1.Bílková Apolena

27. Zeisová Eliška

28. Žáček Jiří

29. Burianová Elen

Hned druhý den ve škole jsme si odsouhlasili pravidla třídy a každý z nás dal jako souhlas „svoji ruku“.

4.B - pravidla.jpg

I v letošním roce nás čeká řada akcí.

9. 9. 2020 – Vrakbar – preventivní vrstevnický program

17.9. 2020 – Dopravní hřiště

MOJE BEZPEČÍ - Vrakbar

Ve středu 9. 9. jsme se zúčastnili preventivního programu Vrakbar, který měl tentokrát téma MOJE BEZPEČÍ.

Společně jsme se věnovali aktivitám a diskusím na toto téma. Dozvěděli jsme se, jak se bezpečně chovat doma, na ulici, ale také na internetu. Program se nám velice líbil.

vrakbar4.jpg
vrakbar3.jpg
vrakbar2.jpg
vrakbar1.jpg

Celorepublikový olympijský běh

Ve středu 16. září se celý první stupeň naší školy sešel na sportovní akci v Sadech. Děti si přišly společně zaběhat pro radost. Běžely olympijský běh na 500 metrů po krásné trati. Do této akce byly zapojeny školy z celé republiky. Celá akce se velice vydařila, počasí nám také přálo.

běh3.jpg
běh1.jpg
běh2.jpg

Dopravní výchova

Žáci čtvrtých tříd se již tradičně účastní dopravní výchovy na dopravním hřišti v Pelhřimově. My jsme se na výuku vypravili ve čtvrtek 17. září. Děti si zde zopakovaly pravidla silničního provozu a to, jak se chovat na silnici na kole. Pak došlo i k praktické výuce na kolech na dopravním hřišti. Čtvrťáci si vyzkoušeli nejen jízdu podle pravidel silničního provozu, ale i jízdu zručnosti. Celé dopoledne se dětem velice líbilo.

hřiště3.jpg
hřiště2.jpg