+420 565 323 952

SDÍLEJTE NÁS        

Čertovský turnaj ve florbalu

Vítězem se stala 4.A

a4.jpg
a3.jpg

Přespolní běh 4.10.2022

V úterý se naše škola zúčastnila tradičního přespolního běhu v městských sadech. Naši tělocvikáři nanominovali všechny čtyři kategorie, bohužel pouze dvě se dočkali umístění na stupních vítězů. Ovšem přístup všech běžců byl ohromující.

Musíme pogratulovat především vítěznému družstvu mladších chlapců ve složení Knežik, Bratrů, Loskot, Petroušek, Musil a Paseka, kteří vybojovali první místo a účast v krajském kole ve Žďáře nad Sázavou.

Pro bronzové medaile si doběhlo i družstvo starších dívek ve složení Žáková, Fousková, Wienerová, Nýdrlová, Nečasová a Bělochová.

Ostatním děkujeme za účast a hodně zdaru při dalším reprezentování naší školy

 

a4.JPG
a3.JPG
a2.JPG
a1.JPG

Olympijský víceboj

Žáci naší školy jsou zapojeni do projektu Ćeského olympijského výboru  Sazka olympijský víceboj v rámci kampaně na podporu sportu a zdravého životního stylu-Česko sportuje.Ambasádoři projektu jsou naši olympionici: Vavřinec Hradílek, Veronika Vítková, Mirka Knapová, Markéta Sluková,Kristýna Kolocová, Ondřej Bank,David Svoboda, Martina Sáblíková.

Cílem projektu je zapojit co nejvíce žáků 1.- 9. tříd do 8 měřitelných disciplín a přimět je k pohybu a sportování. Děti mají možnost získat při splnění sporovní vysvědčení ,ve kterém doporučí rodičům a dětem jaké sportovní odvětví je pro dítě nejvhodnější. Více informací na www.sazka.cz olympijský víceboj.

Olympijský víceboj
Olympijský víceboj