+420 565 323 952

SDÍLEJTE NÁS        

1.B

Tak tohle jsme my v naší třídě.

 

1.B.jpg

Dana Rychetská

 

1.B   

 

 

Babyka

Lukáš

Dejmková

Simona

Donabauer

Ella

Erbenová

Viktorie

Fišerová

Adéla

Habich

Marek

Havelka

Filip

Hrnčíř

Lubomír

Jirka

Adam

Káva

Max

Klapová

Linda

Kopecká

Anna

Krupička

Vojtěch

Kříž

Matyáš

Kubík

Štěpán

Nebojsová

Doubravka

Paclíková

Eliška

Petrů

Ondřej

Povolný

Michael

Rajdlová

Johana

Říha

Tadeáš

Sukdolák

Matěj

Točík

Jiří

Topič

Tadeáš

Veselá

Ella

Voda

Ondřej

Zavadilová

Julie

 

 

Tour de Pražská 2023

V úterý 17. 10. se konal již tradiční běh kolem naší školy pod názvem TOUR DE PRAŽSKÁ. Z naší třídy se tohoto běhu zúčastnilo 16 žáků. Dosáhli jsme výborné výsledky, kdy se Ellinka Donabauer umístila na krásném 2. místě z děvčat obou 1. tříd, Mareček Habich na 1. místě a Jiřík Točík na 2. místě z chlapců obou 1. tříd. Všichni zúčastnění si zaslouží velikou pochvalu za vzornou reprezentaci naší třídy.

 

a5.jpg
a4.jpg
a3.jpg
a2.jpg
a1.jpg

Plavecký výcvik

Od 5. 10. chodí naše třída na plavání. Celkem nás čeká pět 2 hodinových lekcí ( 5. 10., 12. 10., 19. 10., 2. 11., 9. 11. ), ve kterých se máme zdokonalit, nebo i naučit  správně plavat. Rozděleni jsme do družstev podle výkonnosti. Radost z plavání je veliká a všem se v prostředí bazénu líbí.

 

a4.jpg
a3.jpg
a2.jpg
a1.jpg

Projektový den 29.9.

V pátek 29. 9. jsme si se třídou udělali projektový den. Vydali jsme se do městských sadů. Zde jsme postupovali po naučné stezce a seznamovali jsme se s přírodou, její ochranou i chováním v ní. Všímali jsme si i jak člověk přírodu přetváří a mění. Počasí nám přálo, bylo pěkně a akce se nám vydařila.

 

Zážitkový den

ZÁŽITKOVÝ  DEN  PRO  PRVŇÁČKY PELHŘIMOVSKÝCH  ŠKOL

Ve čtvrtek 21. 9. jsme se zúčastnili akce u rybníka Stráž, kterou si pro prvňáčky všech pelhřimovských škol připravil městský úřad. Pro děti zde byl vytvořen zajímavý projekt s úkoly ekologického centra Mravenec. K občerstvení dostaly děti špekáček, který si mohly na připravených ohništích opéci a také ovocnou šťávu. I když nám počasí příliš nepřálo – bylo po celou dobu zataženo a foukal i studený vítr – tak jsme si akci užili a velmi se nám líbila.

 

b2.jpg
b1.jpg