+420 565 323 952

SDÍLEJTE NÁS        

1.B

1.B.jpg
Už jsme prvňáčci...
Naši třídu 1.B navštěvuje 13 holčiček a 16 kluků. Postupně se poznáváme a učíme se spolu hezky vycházet, abychom byli dobrá parta kamarádů.
Do naší třídy chodí: Nelinka Brothánková, Miky Čapek, Rosťa Dejmek, Štěpa Douda, Andrejka Dvořáková, Bibi Filípková, Míša Hemrová, Eliška Hernová, Kubík Honza, Vojta Jonáš, Timy Karpenko, Šarlotka Knoblochová, Viki Kölblová, Kubík Kozel, Šímonek Krejča, Ráďa Kubát, Dan Kučera, Vašík Makovec, Honzík Mičík, Sofinka Pelikánová, Bětuška Peterová, Jáchymek Pokorný, Valinka Prokopová, Filípek Stejskal, Fanda Šípek, Sarinka Šternová, Domča Vichr, Lucinka Vilímovská, Nelinka Záběhlíková
 

Návštěva hokejového klubu Lední medvědi

a4.jpg
a3.jpg
a2.jpg
a1.jpg

Zvířátka ze záchranné stanice v Pavlově

Ve středu 8. září nás navštívila zvířátka ze záchranné stanice v Pavlově. Jsme jejich sponzorskou školou, neboť sběrem hliníku přispíváme na jejich krmení.
Děti si poslechly zajímavé povídání o jejich životě, dozvěděly se, jak se zvířátka do Pavlova dostala a také si mohly některá zvířátka pohladit. Viděli jsme holuba, veverku, sovu pálenou a netopýra.
a7.jpg
a6.jpg
a5.jpg
a4.jpg
a3.jpg
a2.jpg
a1.jpg

Bruslení

Od úterý 6. září chodíme bruslit. Bruslení nás moc baví. Takhle zvesela se nám šlapalo...

b1.jpg

Adaptační den

V pátek 2. září jsme se ještě neučili, ale vyrazili jsme společně do přírody, abychom se lépe poznali, než usedneme do školních lavic.
Společně jsme si užili celé dopoledne plné her, zábavných úkolů a stanovišť.
a6.jpg
a5.jpg
a4.jpg
a3.jpg
a2.jpg
a1.jpg