1.B

1.září - začal nový školní rok 2020/2021. V naší třídě, 1.B, se sešlo 30 dětí, z toho 12 dívek a 18 chlapců. Děti do školy doprovodili rodiče. Noví žáčci si přinesli aktovky, v nich penál a desky. Na lavicích měli připravené různé dárky a školní potřeby. Všichni byli dobře naladěni a těšili se na školu.

2.září - začalo vyučování. Od té doby se děti učí rozhýbat ručičku, dělat různé čáry, kroužky... Naučí se počítat, číst a psát. Děti se moc těší.

8.září - bruslení se ŠD na zimním stadiónu. Padáme, ale snažíme se.

16.září - olympijský běh v Městských sadech.

28.září - státní svátek.

14. října - začíná distanční výuka. Děti se učí on-line, někdy dostávají úkoly zaslané mailem. Všichni krásně pracují.

12. listopadu - třídní schůzky on-line.

18. listopadu - 1. a 2. třídy se vracejí do školy, začíná pro ně normální výuka. Hurá.

18. prosince - vánoční besídka, popřáli jsme si krásné Vánoce a šťastný nový rok.

21.12 2020 - 4.1.2021 - vánoční prázdniny.

28. ledna - dostáváme 1. vysvědčení.

29. ledna - pololetní prázdniny.

1. - 5. února - jarní prázdniny.

1.března - začíná on line výuka. Všechny děti se v pohodě připojovaly, výborně pracovaly a plnily úkoly. Do školy se všichni moc těšili, hlavně na kamarády. Toto přání se nám splnilo v polovině května. Učili jsme se normálně, jen místo tělocviku jsme chodili na procházky, zpívat jsme ale nemohli.

24.června - v Městské knihovně děti na čtenáře pasoval p.starosta Ladislav Med. Vydatně mu pomáhaly pohádkové bytosti. Děti vyluštily tajenku, hodně se nasmály a dostaly průkazku čtenáře.

30.června - ukončení školního roku, začínají letní prázdniny.

Milé děti, přeji Vám i Vašim rodičům krásné prázdniny, hodně sluníčka, radosti a odpočinku.