+420 565 323 952

SDÍLEJTE NÁS        

Florbal

Florbal  okresní kolo 2. místo kategorie 8.-9.ročník (Zrubek, Vlach, Škoda, Razima, Mynařík, Zábrana, Zelenka, Bartoška, Kotrč, Žluč)

 

florbal 1.jpg

OK florbal

2. místo v OK florbalu - ml. žákyně
2. místo v krajském kole ve florbalu
3. místo v krajském kole ve florbalu

Vybíjená dívky

Vybíjená okresní kolo  - dívky 4.-5.tř.   - 3. místo   

Eva Krpejšková, Simona Ženíšková,Agáta Kadlecová,Andrea Táborská,Tereza Dománková ,Justýna Krumplová,Tereza Svobodová,Veronika Vaněčková,Zuzana Točíková,Denisa Pekárková,Sára Havlová, Nikola Kasalová 

Vybíjená dívky
Vybíjená dívky

Vybíjená chlapci

Vybíjená chlapci 3.-5.tř. - 2. místo

David Přibyl,Michal Razima,Jan Jírů,Robert Váňa,Matěj Krčil, Aleš Vaněček, Jakub Vacek, Josef Kurz,Ondra Bratrů,Filip Kolář, Jan Krejčí, Marek Zvolánek

Vybíjená chlapci
Vybíjená chlapci

Testování ČJ v kraji Vysočina

Kristýna Táborská - 2. nejlepší výsledek v testování ČJ v kraji Vysočina

Testování ČJ v kraji Vysočina

OK florbal starší žáci

2. místo okresní soutěž ve florbale starší žáci

OK florbal starší žáci

OK florbal mladší žačky

1.místo okresní soutěž ve florbale mladší žačky

OK florbal mladší žačky

OK florbal mladší žáci

1.místo okresní soutěž ve florbale mladší žáci 

OK florbal mladší žáci

Angličtina

Anna Kovářová - 2.místo v Aj

Angličtina

OK šachy

3.místo - OK šachy

OK šachy

Florbal

Florbal 3.místo v KK a 1.místo v OK

Florbal

OK v přespolním běhu

3. místo OK v přespolním běhu

OK v přespolním běhu

OK přespolní běh

2.místo - OK přespolní běh

OK přespolní běh

OK šachy

2.místo OK šachy Kaňka,Mach,Vališ,Svobodová

OK šachy

OK ml. žáků ve florbale

2. místo OK ml. žáků ve florbale

OK ml. žáků ve florbale

OK šachy

1. místo v OK šachy, Edr,Kaňková,Kasalová,Přikryl

OK šachy

Okresní kolo v basketbalu

Okresní kolo v basketbalu starších žákyň - 1. místo - postup do krajského kola

Jílková Šárka, Masopustová Lucie, Hunalová Eva, Chválová Adéla, Štěpánová Vendula, Prokopová Klára , Drahná Johana , Plešáková Aneta

Okresní kolo v basketbalu
Okresní kolo v basketbalu

Lyžařský závod

Lyžařský závod  Memoriál „ Pepy“  Šlaka  8. ročník  na  Křemešníku

Výsledky  lyže    
6 .7. tř. dívky Jílková Šárka 2. místo
8.9. tř. dívky Plešáková Aneta 2. místo
8.9. tř. chlapci Volčík Matek 1. místo
  Hubata Tomáš 3. místo
Výsledky  snowboard    
6.7. tř. dívky Prokopová Klára 2. místo
8.9.tř. chlapci Hledík  Ondřej 1. místo

 

Lyžařský  závod

Okresní kolo ve florbalu

Okresní kolo ve florbalu mladších žákyň 2. kategorie - 1. místo

Augustová Alena, Kuběnová Klára, Svobodová Tereza, Krumplová Justýna, Dománková Tereza ,Točíková Zuzana, Kupcová Alžběta, Dománková Kristýna, Volčíková Adéla, Váňová Viktorie, Havlová Sára

Okresní kolo ve florbalu
Okresní kolo ve florbalu

Krajské kolo ve florbalu

Think Blue. Cup. - krajské kolo - 3.místo ve florbalu

Složení družstva: Augustová Alena, Kuběnová Klára, Krumplová Justýna, Volčíková Adéla, Havlová Sára, Dománková Kristýna,Hrdoušková Tamara,Prokopová Lucie, Váňová Viktorie, Kupcová Alžběta, Štursová Tereza

krajské kolo ve florbalu
krajské kolo ve florbalu

Běh města Pelhřimova

1. místo - Nela Nápravníková

3. místo Johanka Drahná

Běh města Pelhřimova