ŠKOLNÍ  ROK  2020/ 2021  VE TŘÍDĚ  3. B

Třídu navštěvuje 29 žáků – 16 chlapců a 13 dívek.

Odstěhoval se Jan Jelínek do Košetic.

Plán třídního učitele:

KRÁSNÉ PRÁZDNINY A HEZKY PROŽITÉ LÉTO PŘEJE 3. B

3.B.jpg

3.B - tančí

Na závěr letošního spíše neškolního než školního roku si pro nás Hodina H

připravila v úterý 15. 6. 2021 na našem školním hřišti od 10. 00 hodin

velmi zajímavou pohybovotaneční hodinu. Děti si v ní za  doprovodu hudby

ověřily své pohybové nadání. Akce měla u dětí veliký úspěch, a proto jsme se

domluvili na podzimním pokračování.

HodinaH4.jpg
HodinaH3.jpg
Hodina H2.jpg
Hodina H1.jpg

Pohoštění u pana Zacha

Ve čtvrtek 24. 6. 2021 jsme spolu s paní vychovatelkou Trpákovou a dětmi využili milou pozvánku od pana Zacha – majitele restaurace Kozlovna - k návštěvě jeho podniku. Dostalo se nám velice příjemného přijetí od pana majitele i ostatních zaměstnanců. Připravili nám hezky upravený salonek a bezplatné pohoštění v podobě zmrzlinových pohárů s čerstvým ovocem a osvěžujího nápoje z bezinkové šťávy. Ještě jednou bychom rádi touto formou moc poděkovali za hezké dopoledne.

a1.jpg

Olympijský běh

Ve středu 16. 9. se naše škola zapojila do celorepublikové akce pod názvem OLYMPIJSKÝ BĚH. Za naši třídu se do tohoto běhu dlouhého 500 m přihlásilo 20 žáků. Běželo se v hezkém prostředí

městských sadů. Pěkného umístění dosáhly za dívky 3. ročníků Adélka Martínková ( 4. místo), Danielka Aldorfová ( 5. místo) a Viktorka Vajdová ( 7. místo).

Z chlapců 3. ročníků se z naší třídy umístili Martínek Paclík ( 4. místo) a Denisek Pahr ( 6. místo). Pochvalu si ale určitě zaslouží všichni, kteří se běhu zúčastnili a naši třídu tím pěkně reprezentovali.

běh6.jpg
běh5.jpg