10. 01. 2024

Spolupráce s British Council

ZŠ Na Pražské Pelhřimov jako přípravné centrum Cambridge zkoušek

V tomto školním roce naše škola podepsala smlouvu se zkouškovým centrem British Council v Jihlavě a zařadila se tak mezi přípravná centra British Council.

Našim žákům se otevřela možnost složit mezinárodní jazykovou zkoušku z angličtiny, která zaručuje objektivní a odborné vyhodnocení úrovně angličtiny. Úspěšní kandidáti získávají osvědčení s neomezenou platností, které je uznáváno v České republice i celém anglicky mluvícím světě.

Našim žákům zdarma nabízíme přípravu na Cambridge certifikáty, která probíhá jednou týdně nad rámec výuky. Pokud žák chce přípravu zakončit certifikátem, pak je možnost za poplatek složit zkoušku ve zkouškovém centru Vysoké školy polytechnické v Jihlavě.

V současné době jsme vytvořili 5 skupinek žáků, o přípravu je velký zájem. Doufáme, že do budoucna budeme mít úspěšné kandidáty, kteří získají certifikát, který jim pomůže při dalším studiu.

(Mgr. Veronika Krandová)

a3.png