26. 06. 2023

Sběr hliníku

I v letošním školním roce jsme pokračovali ve sběru hliníku. Šetříme tím přírodu a zároveň pomáháme zvířátkům. Nasbírali jsme 526kg za 7 900Kč. Výslednou částku věnujeme záchranné stanici pro volně žijící zvířata v Pavlově a jak sami uvádějí – „I malý čin vyžaduje velké srdce.“ – proto Děkuji všem dětem, rodičům, kolegům, známým i neznámým, kterým není lhostejná naše matička Země.

Pokračovat budeme samozřejmě i v příštím školním roce a těšíme se na další hory hliníku. Pokud by vám doma během prázdnin překážel, je možné ho dát ke spodnímu vchodu do školy. Krásné léto!

Eva Koňáková