+420 565 323 952

SDÍLEJTE NÁS        
  23. 01. 2023

Lyžařský kurz 7. ročník - den první a druhý

Paseky-den prvý a druhý

Nejsilnější zážitek prvního dne bylo vyprošťování autobusu (nikoli našeho) ze svahu pod silnicí v Pasekách.

Druhý den si 3.družstvo nazulo lyže a šlo na plácek ke křížku vyzkoušet vázání a pohyb na lyžích. Ostatní vyrazili na procházku Pastvinami s cílem „čaj na Hermíně“. Vleky mají spustit až v úterý. Odpoledne všichni absolvovali výšlap na Prdek, většina se odměnila pohárem nebo hranolkami a objevila kouzlo starokrkonošské hry „Čamburína“. Celé odpoledne sněžilo a tak jsme se zpátky vyřádili v hlubokém sněhu. Nicméně vleky mají stále pustit až v úterý. Večer se rozjela Pasecká olympiáda, ve které spolu soutěží 4 družstva: Beasti, B-rumíci, Kulíšci a Cihly.

 

a7.jpeg
a6.jpeg
a5.jpeg
a4.jpeg
a3.jpeg
a2.jpeg
a1.jpeg


  ZPĚT NA PŘEHLED AKTUALIT