+420 565 323 952

SDÍLEJTE NÁS        
  26. 06. 2022

Projekt - Tříděním odpadu na pomoc přírodě

Milé děti, milí rodiče,

  pomalu se chýlí ke konci první rok našeho společného projektu Tříděním odpadu na pomoc přírodě.

  Jsem moc ráda, že hliník sbírají nejen děti a jejich rodiny, ale často i celé příbuzenstvo, kolegové v práci a další, kterým není hromadění odpadu a celá naše planeta lhostejná. Všichni si zaslouží velké poděkování, je to úžasné!

  Za tento školní rok se nám prozatím podařilo vydělat krásné 4000,- Kč, přičemž do konce června ještě částka vzroste. Výtěžek je věnován Záchranné stanici v Pavlově, která se stará o poraněná zvířata. Ráda bych motivovala všechny zájemce o zapojení se do našeho školního projektu, se kterým budeme pokračovat i nadále. Stejně jako se Země stará o nás, starejme se o ni i my.  

Všem sběračům patří velké díky, jste skvělí.

 

a1.jpg


  ZPĚT NA PŘEHLED AKTUALIT