05. 05. 2022

Čarodějná stezka

V pátek 29. dubna 2022 ZŠ Na Pražské v Pelhřimově připravila pro předškoláčky a prvňáčky čarodějnou stezku odvahy.

Po 16. hodině se děti vydaly po trase plné stanovišť se svými průvodci v krásných kostýmech, kde na ně čekala řada úkolů např. opičí dráha, střelba lukem na terč, nebo hledání obrázků.

Děti se vůbec nebály, byly odvážné a nadšené z každého dalšího stanoviště. Za splnění jednotlivých úkolů vždy získaly sladkou odměnu.

Mimo čarodějnou stezku si všichni zazpívali anglické písničky.

Celý program pro děti připravili učitelé angličtiny, paní učitelka Veronika Rodová a pan učitel Tomáš Bečka s několika žáky druhého stupně.

Akce se s úsměvem na tváři, nedočkavostí a radostí účastnily všechny děti. Všichni se proto těší, že za rok se opět vydají za dalším dobrodružstvím.