+420 565 323 952

SDÍLEJTE NÁS        
  04. 06. 2024

Výtvarný plenér

Výtvarný plenér

Ve dnech 23. a 24. 5. 2024 pořádala ZŠ Na Pražské Pelhřimov pro žáky a žákyně z 6. až 9. ročníku opět výtvarný plenér – kurz kresby a malby přímo v terénu. V minulosti jsme takto tvořili např. v Kamenici nad Lipou, Červené Řečici, Pacově, Počátkách, Telči a v Třebíči. Letos jsme se vypravili na zříceninu hradu Orlík u Humpolce, která nám též nabídla nemálo zajímavých výtvarných námětů a motivů.

Počasí nám první den přálo, a tak se všech 21 účastníků pustilo s velkou chutí do práce. Brzy bylo jasné, že vzniká celá řada velmi pěkných a originálních obrázků. Ty se bohužel musely kvůli dešti druhý den dokončovat už jen ve škole, ale i tak se akce velice povedla.

Výtvarná dílka budou přes léto k vidění přímo na Orlíku a se začátkem nového školního roku se pak výstava přesune do prostor pořádající školy.

Tak zase za rok na jiném zajímavém místě!

        Eva Hunalová a Marie Křemenová, učitelky Vv

 

a8.jpeg
a7.jpeg
a6.jpeg
a5.jpg
a4.jpeg
a3.jpg
a2.jpeg
a1.jpg


  ZPĚT NA PŘEHLED AKTUALIT