+420 565 323 952

SDÍLEJTE NÁS        
  24. 05. 2024

Poděkování

Ciret s.r.o. podporuje ZŠ Na Pražské v Pelhřimově

Pelhřimov, 23. května 2024 – Společnost Ciret s.r.o., významný výrobce a dodavatel malířského nářadí, prokázala svou podporu místní komunitě darem pro Základní školu Na Pražské. Firma věnovala materiál pro zakrývání a oblepování v hodnotě 5 tisíc korun, který bude využit na ochranu vybavení učeben 1. stupně během nadcházející výstavby nových prostor.

Dar převzal ředitel školy, Luděk Charouzek, který vyjádřil své upřímné poděkování za ochotu a podporu ze strany společnosti Ciret s.r.o. "Tento dar nám umožní efektivně ochránit vybavení našich učeben během stavebních prací a zajistí, že výuka bude moci pokračovat bez větších komplikací," uvedl ředitel školy.

Výstavba nových prostor nad stávajícími učebnami prvního stupně započne již na začátku června a očekává se, že bude dokončena podle stanoveného harmonogramu. Poskytnutý zakrývací a oblepovací materiál bude klíčový při zabezpečení školního vybavení proti prachu, nečistotám a možnému poškození.

"Společnost Ciret s.r.o. si uvědomuje důležitost podpory vzdělávacích institucí a místní komunity. Jsme rádi, že můžeme přispět k hladkému průběhu stavebních prací ve škole a podpořit tak bezpečnost a komfort pro naše nejmladší žáky," řekl jednatel společnosti Čeněk Gintar.

Žáci a zaměstnanci Základní školy Na Pražské se těší na nové prostory, které významně přispějí ke zkvalitnění výuky a celkovému zázemí školy. Díky podpoře společnosti Ciret s.r.o. bude přechodné období stavebních prací mnohem snazší a pohodlnější.

Děkujeme společnosti Ciret s.r.o. za jejich štědrý příspěvek a těšíme se na úspěšnou spolupráci v budoucnu.

Mgr. Luděk Charouzek

ZŠ Na Pražské Pelhřimov

   ZPĚT NA PŘEHLED AKTUALIT