01. 05. 2023

Čarodějnice

Čarodějnice na 3. ZŠ Na Pražské

Dne 28. 4. 2023 se konala na 3. ZŠ Na Pražské tradiční čarodějnická stezka s angličtinou.

Paní učitelky Krandová a Šamalová s panem učitelem Bečkou a žáky 7. a 8. ročníků připravili pro předškoláky a žáky 1. tříd trasu, při které si všichni užili spoustu legrace a dobrodružství.

Během 3 hodin prošla stezku v kostýmech spousta malých dětí. Starší žáci naší školy si pro ně připravili stanoviště s různými úkoly. Stejně jako děti i my jsme měli na sobě převleky.

Děti si na jednotlivých stanovištích zopakovaly anglická slovíčka, která se naučily během školního roku, vyzkoušely si střelbu z luku nebo se proběhly na opičí dráze. Pohybu a legrace si užili také při tanci a zpěvu anglických písní. Na jiném stanovišti na odvážlivce čekala ochutnávka jídel či poznávání zvířátek. Za splněné úkoly děti získaly krásné ceny a na samém závěru také diplom.

Všemi stanovišti nás provázela hudba, která navozovala strašidelnou atmosféru. Celé odpoledne jsme si všichni opravdu užili.

Už nyní se těšíme na příští rok.

žákyně 7. ročníku