+420 565 323 952

SDÍLEJTE NÁS        
  01. 05. 2023

Výměnný pobyt v St. Valentinu

Naše škola v tomto školním roce znovu navázala na dlouholetou spolupráci s rakouskou školou v St. Valentinu. Tento rok, 26. – 27. 5. 2023, jsme Rakousko navštívili my, 21 žáků naší školy dostalo příležitost komunikovat v angličtině, tímto jazykem jsme po celý čas mluvili.

Všichni jsme se nemohli dočkat nových kamarádů a těšili se, že si užijeme 2 dny plné zážitků. Rakouští žáci byli fajn a začali si s námi rychle povídat.

Po oficiálním seznámení se starostkou města a ředitelkou školy jsme společně poobědvali pizzu a vyrazili do města Linz.

Společně jsme podnikli výšlap na známé místo Pöstlingberg, kde byl nádherný výhled a navštívili místo plné pohádek.

Po tomto zážitku jsme se vrátili do školy, kde pro nás připravili večeři, zahráli jsme si fotbal, deskové hry a konverzovali v angličtině. Poté jsme se připravili ke spánku, přespávali jsme ve škole.

Ráno, po anglické snídani, nás čekala hodina angličtiny, hráli jsme aktivity a po ní následovala hudební výchova, při které jsme zpívali a tancovali.

Po společném obědě jsme jeli do jump arény, kde jsme si užili hodinu skákání na trampolínách. Odpoledne nás čekalo už jen loučení a cesta zpátky domů, do Čech.

Celý výlet jsme si moc užili, velké díky patří Doris, která pro nás celý program připravila a samozřejmě paním učitelkám Veronice Krandové a Lence Humešové, které s námi zájezd podnikly. Moc se těšíme na příští školní rok, až naše nové kamarády přivítáme v naší škole.

 

Žákyně 8. ročníku

 

a21.jpg
a20.jpg
a19.jpg
a18.jpg
a17.jpg
a16.jpg
a15.jpg
a14.jpg
a13.jpg
a12.jpg
a11.jpg
a10.jpg
a9.jpg
a8.jpg
a7.jpg
a6.jpg
a5.jpg
a4.jpg
a3.jpg
a2.jpg
a1.jpg


  ZPĚT NA PŘEHLED AKTUALIT