+420 565 323 952

SDÍLEJTE NÁS        
  16. 03. 2023

Výuka anglického jazyka na ZŠ Na Pražské

Již druhým rokem je součástí našeho týmu při výuce anglického jazyka rodilá mluvčí Kim Salter z Cambridge, která žije v České republice už několik let. Pravidelně se každý týden setkává s žáky naší školy. Kim si pro žáky připravuje konverzační témata a hry, které zpestřují výuku. Žáci ji mají rádi a na hodiny s ní se těší. Protože Kim dobře znají, nebojí se komunikovat v angličtině, ani se zeptat na to, co je zajímá.

Již několik let funguje spolupráce naší školy s Hodinou H a její součástí je pravidelná návštěva zahraničních dobrovolníků taktéž v hodinách anglického jazyka. V tomto školním roce k nám chodí dobrovolníci Zoe z Francie a Nuno z Portugalska. Každý týden navštěvují hodiny a jsou součástí běžné výuky. S učitelem spolupracují v tandemové výuce, s žáky konverzují na základě probírané gramatiky a společně také hrají hry. Děti se na ně vždy těší a hodiny si společně užívají.

Tato setkání zlepšují komunikační schopnosti žáků i jejich možnosti uplatnění v dalším vzdělávání.

Mgr. Veronika Krandová

 

a3.jpg
a2.jpg
a1.jpg


  ZPĚT NA PŘEHLED AKTUALIT