+420 565 323 952

SDÍLEJTE NÁS        
  24. 05. 2022

Jazykový kurz Nj

  Jazykový kurz Nj

 

Ve čtvrtek 19. a v pátek 20. května 2022 ZŠ Na Pražské pořádala pro své žáky jazykový kurz německého jazyka. Tento projekt probíhal formou her, byl připraven program s různými zábavnými aktivitami. Odměnou nám byly sladkosti, zážitky a hlavně znalosti. J

Velmi nás bavily Aktivity, běhací diktát, hledání slov v zahradě a tvoření vět, nebo hra, ve které jsme si navzájem museli říkat indicie a poznat, kdo vlastně jsme. Nejvíce jsme se nasmáli u zpívání německých písniček.

Na závěr kurzu nás čekalo překvapení. Paní učitelky přinesly pizzy.

Za každou hru jsme dostávali fiktivní papírové peníze a na konci každého dne proběhla aukce. Jazykový kurz se nám velmi líbil a doufáme, že příští rok si ho opět zopakujeme.

Děkujeme paním učitelkám Rodové a Štefkové, že pro nás připravily zábavný a naučný program.

 

Michaela Dománková a Kateřina Poleščuková, 8. B

a8.JPG
a7.JPG
a6.JPG
a5.JPG
a4.JPG
a3.JPG
a2.jpg
a1.JPG


  ZPĚT NA PŘEHLED AKTUALIT