27. 08. 2021

Opatření na začátku školního roku

Vážení rodiče,

jistě  z médií víte,  co čeká ve škole  naše žáky (Vaše děti)  od 1. září v souvislosti s Covidem.

Žáci se musí testovat 1., 6. a 9. září ve škole za přítomnosti pedagoga.  Pokud si některé dítě přinese vlastní test, tak  testování musí proběhnout rovněž ve třídě za přítomnosti pedagoga

Testovat se NEMUSÍ žáci, kteří:

Pokud žáci splní některou z těchto podmínek, tak během vyučování nemusí používat ochranu úst.

V ostatních společných prostorách školy (hlavně chodby a WC) je nutné používat respirátor.

Pokud žák nesplní některou z výše uvedených podmínek, tak musí použít respirátor i během vyučování.

Pokud rodiče nesouhlasí z testováním svého dítěte a užití respirátoru, tak bohužel musí zůstat doma a nemůže se účastnit školního procesu. Úkoly mu budou posílány.

Je nám všem jasné, že  tato opatření jsou omezující, ale na druhé straně jsou asi potřebná, abychom  nemuseli opět vyučovat online.

Žádáme Vás o poučení Vašich dětí o nutnosti dodržovat všechna známá  hygienická  opatření (dezinfekce rukou před šatnami, před WC, před jídelnou, před tělocvičnou apod), časté mytí rukou atd.

Pevně věřím, že při respektování všech těchto opatření bude tento školní rok už probíhat bez jakýchkoliv omezení.

Mgr. Luděk Charouzek, ředitel školy

ZPĚT NA PŘEHLED AKTUALIT