+420 565 323 952

SDÍLEJTE NÁS        
  17. 03. 2020

Dopis ŘŠ rodičům

Vážení rodiče,

      nastala zcela mimořádná situace, se kterou jsme se zatím nesetkali. Její zvládnutí bude vyžadovat zachování rozvahy, ohleduplnost a nadstandardní nasazení každého z nás. Věřím, že Vy, rodiče a my pedagogové situaci nakonec úspěšně zvládneme.

     Samozřejmě, že naše škola udělá vše potřebné, aby se děti po dobu karantény mohly v domácím prostředí nadále vzdělávat, ale  upřímně nemáme s tím žádné zkušenosti a tak se  budeme učit zvládat situaci "za pochodu."

     V této chvíli jsme se rozhodli, že začneme posílat dětem úkoly přes Váš mail a to hlavně z toho důvodu, abyste i Vy měli informace o zadaných úkolech a mohli jste kontrolovat jejich vypracování dětmi. Úkoly posíláme dnes - v pondělí - na celý týden a je na Vás a na dětech, jak si práci rozdělí na celý týden.

     Zatím nebudeme od dětí vyžadovat posílání  vypracovaných úkolů zpět, neboť ani technicky zatím nevíme, jak to udělat. Kontrolu provedou vyučující postupně po návratu dětí do školy. Od Vás - rodičů - požadujeme, abyste vyučujícím sdělovali, které úkoly Vaše děti již vypracovaly. Na základě této informace budou učitelé dětem posílat další úkoly. Budete-li potřebovat metodickou pomoc, můžete se kdykoliv na vyučující obrátit telefonicky, mailem nebo i požádat o osobní setkání s učitelem.

     Po týdnu situaci vyhodnotíme a domluvíme se na dalším postupu. Žádáme Vás, abyste třídním učitelům obratem potvrdili přijetí tohoto mailu, abychom měli jistotu, že se informace dostala ke všem rodičům. Též Vás žádáme, abyste po celu dobu kontrolovali mail každý den.

 

Děkuji a s přáním brzkého vyřešení vzniklé situce

 

                                 Mgr. Luděk Charouzek, ředitel školy  ZPĚT NA PŘEHLED AKTUALIT